Štok Slavoj
Taormina
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 6416
Souček Karel (Bor)
Žena v zrcadle
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14317
Plaček Jan Bedřich
Krajina se stromy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 10732
Hanuš
Sečení
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 12519
Horský Václav
Lokomotiva
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 13291
Dobeš Ludva
Horská vesnice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 5920
Honsa Jan - označeno
Horská chalupa
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 17635
Podzimní les s říčkou
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14746
Janovský Jan Karel
Třeboňské rybníky
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14750
Nesignováno .
Ježíš se modlí v zahradě Getsemanské
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 18036