Nesignováno .
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5362
Svoboda Josef
Kočovní cikáni
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 5867
Fiala Josef
Chlapci na pastvě
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 5699
Kotvald Ferdinand
Pestrobarevná kytice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 5284
Lexa Rudolf
Potok
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 5903
Svoboda Josef
Žně
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 5866
Deingruber Josef (Josef Drha)
Pivoňky
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 5883
Kaván František
Polní cesta
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 5697
Panuška Jaroslav
Pikovická chalupa 1911
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 14 500 Kč
Číslo položky: 5221
Čermák František
Turek
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 5310