Sucharda Stanislav
Svatý Václav
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 8240
Přihlásit se
Anýž František
Dafnis a Pan
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 8500
Přihlásit se
Neznačeno
Tyrš
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 8237
Přihlásit se
Neznačeno
Románská dřevěná soška
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 8216
Přihlásit se
Neznačeno
Svaz závodníků a veteránů
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8235
Přihlásit se
Nesignováno .
Skříňka na klíče
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8353
Přihlásit se
Jean-Honoré Fragonard
Portrét dívky
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8532
Přihlásit se
Neznačeno
Secesní rám s pávy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 8329
Přihlásit se
Schilden A.
Švadlena
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8334
Přihlásit se
Adámek Rudolf
Na stavbě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 8332
Přihlásit se