Sedláček Vojtěch
Muž s povozem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12857
Monogramista
Pluto a štěňata
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 15383
Fišera Karel
Na okraji pole
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14959
Plachetnice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9882
Nesignováno .
Kytice lučního kvítí ve džbánu
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8812
Neznačeno
Dva rámy s tapiserií
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8810
Dostálová Alena
Dvě vázy s květinami
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12567
Sadovský František
Na Blatinách
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9489
Dostál Jaroslav zeť Josefa Čapka
Krajina s jezírkem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9902
Hübschmann Václav
Úděl bohatých
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 14161