Folprecht Arnošt
Novostavba sídliště - Dejvice
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 7724
Neznačeno
Panenka II
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16137
Monogramista
Zátiší s ovocem
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11952
Paleček Josef
Zahrada s altánem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 13114
Rejžek Jiří
Mečíky
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16284
Nesignováno .
Chlapec s šaškem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11955
Čermák František
Malíř v ateliéru
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 15194
Strýhal Otakar
Moře u Dubrovníku
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 10149
Nesignováno .
Kytice s rudou drapérií
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 13089
Kužel Vladislav
Lesní potůček
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14759