Nesignováno .
Krajina se splavem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6353
Dostál Jaroslav
Metry na stráni
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 7074
Jaroš Bohumil
Zátiší s korbelem a broskvemi
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 5700
Havlata Karel
Zimní krajina
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6094
Toyen - Marie Čermínová
Plačící dívka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 8248
Hýsek Josef
Koleje v krajině
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 8336
Značeno na dně
Dračí váza 19. stol
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 7798
Schneiderka Ludvík
Zátiší s ovocem a rybami - Amsterdam
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 6789
Vondrouš Jan Charles
Čtenářka
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 5669
Mánes Josef
Jitro
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 7695