Šafařík Šafara Jaroslav
Zimní cesta
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 17848
Chorjak - ХОPЯК
Žně
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 13093
Edl Jindřich
Hora za lesem
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5962
Havlena Č.
Stromy u řeky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 15366
Monogramista
Zátiší s drapérií a svícnem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 17725
Štáfl Otakar
Povozy na nábřeží
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 18993
Oberthor Karel
Koně mých snů
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 18115
Neznačeno
2X Ústí nad Labem (Aussig 1903)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 13176
Marold Luděk
Rozhovor
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 17373
Nečitelně signováno
Dívka z profilu
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 10513