Navrátil Josef - okruh
Krajina se splavem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 7167
Kodet Jan
Milenci
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 7067
Mühlbauer Pavel
Soubor 9 PF. 6 x Akvarely + 3 x grafiky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 6035
Hollar (Wenzel) Václav
Bajky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 6206
Hurt Josef
Spišská Nová Ves
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 6209
Nesignováno .
Madona s anděli
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 5704
Svoboda Jaro
2 obrazy - Snopy a Řeka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 6954
Nesignováno .
Svaz závodníků veteránů
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 5990
Vondrouš Jan Charles
Muž na loďce
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 5552
Švabinský Max
Listopad
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 5554