Kratochvíl Ladislav
Podvečerní krajina s rybníčkem
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 14211
Nesignováno .
Rusovláska
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 5254
Holejšovská Zdeňka
Kytice ve džbánku
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 10348
Jaroš Josef
Lesní cesta
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 18302
Plachetnice
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 11447
Lukášek Alois
Podzim u Olešnice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 10107
Neznačeno
Dýka s pochvou
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 9761
Zahel Adolf
Plachetnice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 18498
Durová Janská Ludmila
V loutkovém divadle
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 7647
Vlk Ferdinand
Kvítka
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 14047