Zimní aukce 2022

Nesignováno .
Portrét ženy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 13985
Daněk Sedláček František
Prosluněný les
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 14097
Červenka Václav
Bizerta - rybářský přístav
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 14342
Lichtenberg Petr
Zátiší se sklenicemi
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 14 500 Kč
Číslo položky: 14505
Jílek Adam
Dívka - Velký formát
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 13967
Mousson Teodor Josef - připsáno
Vojáci
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 14438
Konečný "Bimba" Bohumil
Krocení koně
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 14122
Rapin Jan
Dívka s perlou
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 14385
Zrzavý Jan
Dívka
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 14419
Neznačeno
Řezaná konzole s girlandou I
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 13989