Čermák František
Turek
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 5310
Bubeníčková Heda
Štola pod Tatramy
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 5980
Kuba Ludvík
Kravka s povozem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8575
Ronovský František
Odpočívající chlapec
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 6117
Nesignováno .
Svatý Josef
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 7753
Csordák Ludvík - označeno
Krajina s horskou řekou
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8783
Bubeníček Ota
U rybníčku
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8112
Istler Josef
Modrá kompozice
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 5826
Merlin Daniel
Koťata
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 10201
Túry Gyula
Zvěstování
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8779