Rosenthal
Dáma v křesle
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 10949
Nesignováno .
Žena s jednorožcem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13399
Filobok Igor
Zátiší
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 12685
Různé značení
Šálky s podšálky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 14656
Hofman Jaromír a Vlastimil
Různé motivy
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 14854
Neznačeno
Sklenice s medailony
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13382
Krahulík Jan Evangelista
Rovinatá krajina se stromy
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 11331
Henner Jean Jacques
La liseuse
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 12693
Neznačeno
Biedermeier sklenice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13383
Míšeňský porcelán
Šálek s podšálkem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 14661