Ullik Hugo
U soudu
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17844
Kubíček František
Křemenec u Konice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 10502
Neznačeno
Anděl
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13096
Nesignováno .
Kytice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 15207
Nesignováno .
Dívčí portrét
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 6627
Špaček Josef
Cesta podél řeky
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8596
Svolinský Karel
Kytice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17865
Magritte René
Le regard intérieur
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13373
Štolovský Zbyněk
Vysočina
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13401
Šimůnek Karel
Dívka u zrcadla - sedící
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17860