Piepenhagen Louisa
Hrázděná chalupa
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6429
Horejc František
Z Orientu
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 19038
Kotrba Emil
Německý ovčák
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 13537
Uprka Joža
Javorničanka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 18718
Klimt Gustav
Judith II
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 14808
Neznačeno
Hasičská přilba
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6943
Ulšmíd F. Václav
U svaté Anežky
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6775
Tůma Bohuslav
V polích
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 17890
Zima na vsi 1913
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 19050
Nesignováno .
Žena - akt
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 17075