Picasso Pablo
The kiss
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6148
Plocek Vilém
Zátiší s tabákem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 5916
Piepenhagen Louisa
Hrázděná chalupa
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6429
Neznačeno
Hasičská přilba
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6943
Ulšmíd F. Václav
U svaté Anežky
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6775
Autor nezjištěn
Holanďanky u moře
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 5682
Hlaváček Josef
Podzimní scéna
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6439
Kozák Václav
Na břehu řeky
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6135
Nesignováno .
Ženský akt na loďce
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 5737
Tichý František
Soubor čtyř kreseb
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 5230