Kotrba Emil
Německý ovčák
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 13537
Uprka Joža
Javorničanka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 18718
Klimt Gustav
Judith II
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 14808
Neznačeno
Hasičská přilba
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6943
Ulšmíd F. Václav
U svaté Anežky
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6775
Tůma Bohuslav
V polích
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 17890
Nesignováno .
Žena - akt
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 17075
Žižka Jiří
Sedící akt
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 15908
Šimůnek Jaroslav
Zasněžený seník
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 19284
Kunc Jaromír
Poslední sníh
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 17178