Goldscheider
Dívka se zajícem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 18636
Nesignováno .
Šlechtična s psíkem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 13004
Bím Tomáš
Židle s coca colou
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 13634
Stehlík Jindřich
Letní krajina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 5314
Svoboda Jerry Jaroslav
Mrtvý pták
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 11914
Wallenfels Dominik
Muž v zahradě
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 16611
Hložek Pavel
Dáma v klobouku
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 18895
Vaic Josef
Kostel
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 9250
Neznačeno
Korbel s nápisem 0,5 l
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 10943
Pospíšil Jan Bohumil
Z Beskyd - vodopád
Vyvolávací cena: 2 300 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 19397