Ulšmíd F. Václav
U svaté Anežky
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6775
Tůma Bohuslav
V polích
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 17890
Nesignováno .
Žena - akt
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 17075
Žižka Jiří
Sedící akt
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 15908
Šimůnek Jaroslav
Zasněžený seník
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 19284
Kunc Jaromír
Poslední sníh
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 17178
Neznačeno
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 15929
Číla Bohumír
Děvče s pomlázkou
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 16726
Autor nezjištěn
Holanďanky u moře
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 5682
Chochola Václav
Josef Sudek a Sonja Bullaty
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 11587