Neumann Emanuel
Svítání nad mořem
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15289
Bauer Hubert
Kostelík
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 12421
Šilhavý Josef
Kostel u polního špitálu
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15083
Musil Leopold
Růže
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 16200
Nesignováno .
Svatý Šimon
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 16679
Ulšmíd F. Václav
Korčula
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 13493
Šimůnek Jaroslav
Postava v zimní krajině
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15225
Schneiderka Ludvík
Malešice v zimě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 16758
Neznačeno
Šlechtična
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15636
Neznačeno
Svatý Florian
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 12971