Havlata Karel
Zimní krajina
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6094
Neznačeno
Příbramská madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6811
Značeno na dně
Dračí váza 19. stol
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 7798
Schneiderka Ludvík
Zátiší s ovocem a rybami - Amsterdam
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 6789
Vondrouš Jan Charles
Čtenářka
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 5669
Mánes Josef
Jitro
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 7695
Míčko Vladimír
Zátiší
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 5343
Hůrka Otakar
Chalupy
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 5892
Hlavsa Oldřich
Pohled do kraje
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 7778
Nesignováno .
Dle Uprky - Pouť u sv. Antoníčka
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 8036