Procházka Jindřich
Vesnice v zimě
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 7834
Neznačeno
Dívčí busta
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16343
Kolář Jiří
Troska
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8675
Kotík Pravoslav - Připsáno
Sedící postavy
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16879
Háša Jaroslav
Z Turnovska
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 7809
Plesnivý Vincent
Krojovaná dívka s chlapcem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 14711
Henri de Toulouse-Lautrec
Guy and Mealy, in Paris
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 13178
Šustek Jan
Čertovka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 11247
Nesignováno .
Měšťanka
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 11543
Fišera Karel
Na městském dvorku
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 12363