Nesignováno .
Luční kvítí
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 10582
Uprka František
Neščasná vojna
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14738
Janda Karel
Ves v zimě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 5602
Folprecht Arnošt
Novostavba sídliště - Dejvice
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 7724
Neznačeno
Panenka II
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16137
Monogramista
Zátiší s ovocem
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11952
Paleček Josef
Zahrada s altánem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 13114
Nesignováno .
Chlapec s šaškem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11955
Čermák František
Malíř v ateliéru
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 15194
Strýhal Otakar
Moře u Dubrovníku
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 10149