Nesignováno .
Intriér + Večerní odpočinek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 15098
Neznačeno
Příbramská černá madona
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 12979
Autor nezjištěn
2 x portrét
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 6388
Monogramista
Divadelní hra
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 6720
Wänke Emil
Zimní vesnice
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 14616
Brabcová Julie
Pocta Bruno Schulzovi
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 8838
Autor nezjištěn
Můstek přes potok
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 5521
Sukdolák Pavel
Tůň
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 7106
Brömse August
Domažlice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 6571
Mořské útesy
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 12292