Kupka František
Akt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10430
Straka Josef
Modelka
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7429
Emler František
Setkání u kříže
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 11605
Neznačeno
Zrcadlo v řezaném rámu
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10238
Porš Gustav
Cesta k lesu
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10793
Hůrka Otakar
Zimní chalupy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10329
Nesignováno .
Holandský motiv
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7635
Archipenko Alexander
Egyptský motiv
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10077
Jarolím Jiří
Trojrozměrnost
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Číslo položky: 9816
Milly Dezider
Slovenská vesnice
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Číslo položky: 7890