Neznačeno
Vojenská důstojnická čáka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6942
Nesignováno .
Sv. Baulus
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 8350
Augusta Antonín
Plachetnice
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6009
Sulek Svatopluk
Nábřeží
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 7337
Kupka Karel
Středohoří přes Černčice
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6207
Podhájská Minka
Květy
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 5447
Tetřev
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 7219
Mehl Jan
Dívka
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 7369
Warhol Andy
Mickey Mouse - červené pozadí
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6309
Autor nezjištěn
Venkovské stavení
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 5653