Schmidt Oskar
Nádvoří Krumlovského zámku
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 11379
Hurt Josef
Telč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 14036
Nesignováno .
Sedící žena - velký formát
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16763
Neznačeno
Socha modlící se světice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 12976
Holub Josef
Cestička k březině
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15099
Janeček Pardubský Alois
U mlýna
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15106
Christov Georgi
Dívka v modré
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 18619
Solovjev Arkadi
Krajina s rybníkem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 18315
Fabre Henri
Přístav
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 18736
Fabre Henri
Vyplouvající plachetnice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 18737