Nedbal Václav
Tání na Tatrách
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 5727
Lichtenstein Roy
Kubistická žena
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 13241
Nesignováno .
Kampa
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14583
Dvořák Josef
Jeřabinová alej
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 13345
Malostranská
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 6474
Kytice
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 10795
Vaic Aleša
Divočák
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 14493
Gruber T. D.
Krajina se snopy
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 6066
Sahula Josef
Ralštejnská věž
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9701
Neznačeno
Konzole + soška sv. Josef
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 12844