Banksy
Dívka s červeným balónkem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 11147
Warhol Andy
Marilyn Monroe
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10992
Nesignováno .
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5362
Grus Jaroslav
Sloupy u řeky
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 9730
Cína František - Jelínek
Chalupa v Křižánkách
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 12401
Kupka František
Akt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10430
Straka Josef
Modelka
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7429
Emler František
Setkání u kříže
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 11605
Neznačeno
Zrcadlo v řezaném rámu
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10238
Porš Gustav
Cesta k lesu
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10793