Nesignováno .
Stětí svaté Barbory
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 30 200 Kč
Číslo položky: 5483
Písecký Josef (Liška)
Hradčany z Malé Strany
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 5974
Bubeníček Ota
Zimní panorama- Tatry
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 5978
Beneš Vincenc
Jahody a růže
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 6340
Špála Václav
Sedící dívka - AKVAREL
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 5721
Svoboda Josef
Akt s bílou kočkou - Velkoformátový obraz
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 29 000 Kč
Číslo položky: 6334
Lexa Rudolf
Zimní Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 6068
Tavík Šimon František
Dívka s květinami
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 6374
Burian Zdeněk
Bouří a proti vlnám
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 5218
Vajce Stanislav
Kompozice s růžovými rty
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 5251