Neznačeno
Zrcadlo v řezaném rámu
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 10238
Přihlásit se
Neznačeno
Florentský rám
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 10239
Přihlásit se
Wilhelm Schiller & Sons
Majolika
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 10017
Přihlásit se
Černý Jan
Hlava s květinou
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 10016
Přihlásit se
Neznačeno
Florián
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 10105
Přihlásit se
Bechyně
Figurální secesní váza
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 10397
Přihlásit se
Značeno FN
Secesní váza
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 10398
Přihlásit se
Švejdová
Konec léta
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 10180
Přihlásit se
Nečitelně signováno
Černohorka v šátku s růžovou stuhou
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Číslo položky: 9982
Přihlásit se
Nečitelně signováno
Vigée‐Lebrunová s dcerou
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 10290
Přihlásit se