Rothmayer Otto
Návrh číslo 55 - Pracovna sekčního chefa Ebla
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 6076
Jukl Vl.
Stará jabloň
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 14591
Volejníček Antonín
Žebrající cikánka
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 10805
Neumann Emanuel
Břízy u jezera
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 11355
Kratochvíl Ladislav
Podvečerní krajina s rybníčkem
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 14211
Nesignováno .
Rusovláska
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 5254
Holejšovská Zdeňka
Kytice ve džbánku
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 10348
Plachetnice
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 11447
Lukášek Alois
Podzim u Olešnice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 10107
Neznačeno
Dýka s pochvou
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 9761