Domeny
Ulice s palácem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6235
Signováno azbukou
Krajina s čápi
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6822
Pinkas Soběslav
Holandská žena
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6359
Neznačeno
Vojenská čepice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6944
Signováno azbukou
U jezera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6835
Kollman František
Koně s povozem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6198
Průcha .
V sadě
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 5213
Waldhauser Antonín
Zřícenina hradu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 5222
Macková Anna
V hlubinách
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 5787
Šumavský Dvořák Jaroslav
Krajina s rybníkem
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6748