Neznačeno
Svaz závodníků a veteránů
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8235
Farský K. K.
Zelené louky
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 9023
Nesignováno .
Kostelní interiér
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 7328
Krajina se stromem a chalupou
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6695
Netal Josef
Žena s košíkem a hráběmi
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 5522
Kotek
Obraz s tajnou schránkou
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6434
Autor nezjištěn
Hráči karet
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6194
Novák Houdek Jiří
Kůlna v sadě
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 7935
Blažíček Oldřich
Interiér kostela
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 12629
Nesvadba Miloš
Prasata v žitě
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 9716