Neznačeno
2X Ústí nad Labem (Aussig 1903)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 13176
Nečitelně signováno
Dívka z profilu
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 10513
Hájek Oskar
Sekáč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5986
Adámek Rudolf
Pohádkový výjev - Únos nevěsty
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 14158
Černá Kateřina
Mánes
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 14076
Dostálová Alena
Konvolut sedmi položek
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12568
Šídlo Josef
Večer na rybníku
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 7736
Dobrý Václav
Zámek
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 8191
Porcelánová plastika
Chlapec s rajkou
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 8759
Hrušková - Ježková Bohumíra
Podzimní krajina
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 9950