Černý W.
Krajina s kamennou bránou - Velký formát
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 7870
Nesignováno .
Zátiší s vázou a jablky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 9751
Šnajdr František
Svatý kopeček
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 15434
Sládek Jan Václav
Řezání dřeva
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 9315
Urbanová M.
Zátiší s paprikami
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 9865
Ziegler .
Černohorci
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 15013
Kubíček František
Křemenec u Konice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 10502
Neznačeno
Anděl
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13096
Nesignováno .
Kytice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 15207
Nesignováno .
Dívčí portrét
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 6627