Nesignováno .
Pasovská Madona
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 6477
Bouda Cyril
Langusty a citron
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 6397
Holeček Jaroslav
Zimní Praha
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5742
Rothmayer Otto
Návrh interieru č. 16
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5440
Tichý Luděk
Socha
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5799
Rothmayer Otto
Návrh - Kavárna
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5811
Wagner Josef
Stalinův pomník
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 5509
Neznačeno
Zrcadlo
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 6339
Kremlička Rudolf
Pradlena
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 5542
Bubeníček Ota
Brankovičův hrad na Dunaji 1
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 5992