Neznačeno
Dva rámy s tapiserií
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8810
Dostálová Alena
Dvě vázy s květinami
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12567
Sadovský František
Na Blatinách
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9489
Dostál Jaroslav
Krajina s jezírkem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9902
Nesignováno .
Rozkvetlý strom
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 10528
Říhánek Vojtěch
Podzimní krajina
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 11624
Nesignováno .
Portrét Biedermeier
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 6620
Žák Jaroslav
Dle Uprky - Na pouti
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8035
Štursa Jan
Karlův most a Hradčany
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 5923
Fuchs Alfréd
Mateřství
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12485