Chagall Marc
Hagar v poušti
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 17111
Vlčí máky
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 7632
Braunerová Zdenka
U mostku
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 8648
Šimůnek Jaroslav
Letní kytice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 13083
Jaroš Bohumil
Rybář
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 18388
Rudolf St.
Zátiší s ovocem a růžemi
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 16519
Autor nezjištěn
Plachetnice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 13930
Nesignováno .
Prosebnice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 16847
Otčenášek Jaroslav
Přístav
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 6667
Neznačeno
Příbramka - velká
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 13090