Škrabánek František
Rybník pod Skorkovem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 12081
Značeno
Váza - Satsuma
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 17183
Podzimní zátiší
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 15032
Klimt Gustav
Dívka
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 16232
Špála Václav
Kytice ve váze
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 14993
Švabinský Max
Biblický motiv
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 7669
Modrý pták
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 17545
Hlaváček Josef
V parku - velký formát
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 9665
Plachetnice - Split
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 13874
Signováno azbukou
Krajina s rybáři
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 6825