Kupka František
Exlibris Jindřich Waldes
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6639
Born Adolf
Podzimní lavička
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 11175
Čutta Václav
Na stráži
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 5468
Zezulová Bízková Helena
Strom za jezerem
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6224
Beneš Karel
Dívka s flétnou
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 7689
Hejna Václav
2 kusy : akvarel a litografie
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 9692
Nečitelně signováno
Podzimní březový háj 1
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6780
Nesignováno .
Podzimní alej
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6780
Šantrůček Josef
Ráčkovec u Luže
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 7590
Kostel svatého Jiljí - Nymburk
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 6616