Kozák Václav
Karlův most
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 14931
Nesignováno .
Portrét dámy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 7004
Fuchs Alfréd
Dívka s panenkou
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 12486
Moser Sklo
Šest sklenic
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8758
Pryl Emanuel
Kytice s jablky
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 12487
Dědičová Irena
Adam a Eva
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 11559
Neznačeno
Puty
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8851
Načeradský Jiří
Velká Venuše
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 12305
Hofman František
Dívka s kyticí
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 7621
Kozák Václav
Hradčany
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 14913