Budík Lojza
Podzimní les
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 5929
Dívka se zrcátkem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 14395
Wenig Adolf
Akvarelové kresby 5 kusů 1
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 9084
Stretti - Zamponi Jaromír
Karlův most
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 11041
Nesignováno .
Poutník v krajině
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 13416
Nesignováno .
Dívka v kroji
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 12834
Loukota Josef
Matka s dítětem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 14700
Nesignováno .
Dva koně z jezdcem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 16182
Lustig Gustav
Strom v krajině
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 6705
Pála Vojtěch
Housle
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 7797