Nesignováno .
Rozkvetlý strom
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 10528
Říhánek Vojtěch
Podzimní krajina
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 11624
Nesignováno .
Portrét Biedermeier
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 6620
Žák Jaroslav
Dle Uprky - Na pouti
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8035
Štursa Jan
Karlův most a Hradčany
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 5923
Fuchs Alfréd
Mateřství
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12485
Neznačeno
Tenistka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8847
Musil Leopold
Zimní krajina v mlze
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 11261
Němec Josef
Růžový akt
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12488
Čech Josef
Zima v lesíku
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8161