Portrét muže u cesty
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 6314
Holeček Jaroslav
Zimní krajina
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 6111
Holejšovská Zdeňka
Zátiší s ananasem
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 10349
Různí autoři
Konvolut 13 kusu grafiky
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 7085
Fejk Emil
Zimní vesnice s kostelíkem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 6790
Nesignováno .
Kytice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 12386
Značeno
Šavle č.182
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 9759
Neznačeno
Příbramská madonka 3
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 12978
Neznačeno
Příbramská černá madona
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 12979
Autor nezjištěn
2 x portrét
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 6388