Číla Otakar
Hospodyně
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5880
Nesignováno .
Pana Marie s Ježíškem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 9233
Walter Schulz Matan
Mystická krajina
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10599
Porš Gustav
Zimní krajina na Vysočině
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 8133
Banksy
Dívka s červeným balónkem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 11147
Warhol Andy
Marilyn Monroe
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10992
Nesignováno .
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5362
Grus Jaroslav
Sloupy u řeky
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 9730
Kupka František
Akt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10430
Straka Josef
Modelka
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7429