Kozák Václav
V Petřínských sadech
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 12607
Mucha Alfons
Mladík s puškou
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 10255
Nesignováno .
Simeon s Ježíškem a Marií
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 13001
Nesignováno .
Madona della Seggiola
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 12099
Vacátko Ludvík
Koně
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 8586
Neznačeno
Zrcadlo v řezaném rámu
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 14715
Velčovský Josef
Pokoj plný samoty
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 6408
Král Jaroslav
Sedící dívčí akt
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 12516
Písecký Josef (Liška).
Z ostrova Lopudu
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 15198
Nikolaj Feďkovič
Stromy u skalního jezera - Motiv ze slovenska
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 11532