Emil Filla - Václav Špála
Dva obrazy
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 10382
Rosenthal
Dáma v křesle
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 10949
Nesignováno .
Žena s jednorožcem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13399
Votruba František (A. Burtov)
Žena s šátkem
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 6624
Filobok Igor
Zátiší
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 12685
Neznačeno
Sklenice s medailony
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13382
Krahulík Jan Evangelista
Rovinatá krajina se stromy
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 11331
Henner Jean Jacques
La liseuse
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 12693
Neznačeno
Biedermeier sklenice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13383
Rosenthal
Váza
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13380