Nesignováno .
Sv. Ludmila
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 12897
Přihlásit se
Nesignováno .
Kalvárie
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 12868
Přihlásit se
Majer Antonín
Klanění pastýřů
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12889
Přihlásit se
Summer S.W.
Muškáty
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 12585
Přihlásit se
Moucha Jaroslav
Nový most pod Barborou
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 12674
Přihlásit se
Hašek Josef
Ležící akt
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 13100
Přihlásit se
Podzim
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 13180
Přihlásit se
Portrét vousatého muže
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 13108
Přihlásit se
Neznačeno
2X Ústí nad Labem (Aussig 1903)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 13176
Přihlásit se
Šrůtek Václav Alois
Kytice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 12594
Přihlásit se