Jaroslav "Jerry" Gebr
Voraři
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 42 000 Kč
Číslo položky: 5816
Malát Radim
Stroj
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 33 000 Kč
Číslo položky: 5409
Nesignováno .
Historická scéna
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky: 5228
Nesignováno .
Stětí svaté Barbory
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 30 200 Kč
Číslo položky: 5483
Písecký Josef (Liška)
Hradčany z Malé Strany
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 5974
Bubeníček Ota
Zimní panorama- Tatry
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 5978
Špála Václav
Sedící dívka - AKVAREL
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 5721
Burian Zdeněk
Bouří a proti vlnám
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 5218
Vajce Stanislav
Kompozice s růžovými rty
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 5251
Procházka Jaro
Podzimní imprese
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 26 500 Kč
Číslo položky: 5256