Vánoční aukce 2019

Anonym .
Světec s holí
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9481
Modigliani Amedeo
Hlava
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9518
Nesignováno .
Portrét dámy
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9848
Jiran Robert
Sladké sny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 10 100 Kč
Číslo položky: 9157
Anonym .
Příbramská madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 9479
Lesní tůně
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 9735
Jiran Robert
Dáma v klobouku
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 9621
Hundertwasser Friedensreich
Domy
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 9741
Značeno
Hornická šavle
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 9478
Rapin Jan
Dívka s náhrdelníky
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 9158