Anderle Jiří
Renezanční portrét
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 15757
Toman Karel
Lomnický štít
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 14989
Nesignováno .
Akt
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 14246
Jirků Boris
Dívka s náhrdelníkem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 15336
Malý František
Kytice
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 8413
Ptáček Josef
Pole u březového háje
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 14949
Hlaváček Josef
Kristus a hříšnice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9663
Hála Ján
Žena na poli
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 14979
Tkaczyk Bedřich Augustin
Zátiší s rakem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 12647
Neznačeno
Fotografie Zdeňka Milera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9308