Salichová Helena
Zátiší s rybami
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6336
Čížková Dagmar
Velká kytice chryzantém - Mánes 1944
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6426
Dostál Jaroslav
Polní kytička
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 7078
Nesignováno .
Dívčí akt
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 5846
Nesignováno .
Krajina se splavem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6353
Dostál Jaroslav
Metry na stráni
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 7074
Jaroš Bohumil
Zátiší s korbelem a broskvemi
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 5700
Havlata Karel
Zimní krajina
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6094
Neznačeno
Příbramská madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 6811
Schneiderka Ludvík
Zátiší s ovocem a rybami - Amsterdam
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 6789