Holejšovská Zdeňka
Zátiší s ananasem
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 10349
Různí autoři
Konvolut 13 kusu grafiky
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 7085
Fejk Emil
Zimní vesnice s kostelíkem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 6790
Nesignováno .
Kytice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 12386
Značeno
Šavle č.182
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 9759
Autor nezjištěn
2 x portrét
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 6388
Monogramista
Divadelní hra
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 6720
Brabcová Julie
Pocta Bruno Schulzovi
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 8838
Autor nezjištěn
Můstek přes potok
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 5521
Sukdolák Pavel
Tůň
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 7106